Hakkımızda

1970 yılında kurulmuş olan ve 50 yıllık bir deneyim ile hidrolik ve pnömatik sistemler alanında faaliyet gösteren TEKMA, müşteri odaklı bir çalışma yöntemi ile teknolojik ürünler ve çözümler sunar.

Bu doğrultu da, hareket ve kontrol teknolojileri alanında küresel bir marka olan PARKER HANNIFIN ile 2012’de başlayıp, bize ayrı bir heyecan ve sinerji katan işbirliğimiz sayesinde Parker Distribütörü olarak, daha da güçlenerek yolumuza devam ediyoruz.

TEKMA, her zaman kendisine güvenen ve destekleyen siz değerli iş ortakları ile güçlü bir iletişim içerisinde olmaya çalışarak ve sizlerden gelecek önerileri dikkate alarak, İzmir Merkez ve Manisa şubesi ile eksiksiz bir hizmet verme ve memnun etme çabası içerisindedir. Uzman ve eğitimli kadromuz ile ürün eğitimi, tanıtımı ve seçimi konusunda teknik destek, sistem çözümleriniz için danışmanlık, ürün satışı ve satış sonrası destek sağlayarak her zaman yanınızda yer almaktadır.

Image

Birçok sektörün ihtiyaçlarını kapsayan geniş spektrumlu bir ürün tedariğinin yanı sıra, Manisa şubesindeki atölyemizde hidrolik hortum ve pnömatik silindir üretimi ile sistem ve proje çözümlerinize özel ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmekteyiz.

Her geçen gün değişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda sürekli gelişim ve evrimi hedefleyen bir amaç ile hareket ederek, yenilikçi ve güvenilir bir iş ortağınız olmaktan onur duyuyoruz.